דף הבית
»
אודות האתר

אודות האתר

נכון, קרנות נאמנות הן רק כלי אחד המאפשר השקעה בניירות ערך – והבורסה לניירות ערך, גדולה ככל שתהיה, היא רק מרכז מסחר אחד מיני רבים. בורסה היא שם כולל לשוק מסחר כלשהו – וכמעט בכל אחד מהם אתה יכול להשקיע.

עם זאת, אנחנו מאמינים שהיכרות עם הרעיון שמאחורי קרנות הנאמנות תעשה עבורך לפחות חלק מהעבודה. אם באמת תבין מה הן קרנות נאמנות, כיצד משקיעים בקרן ואיך עוקבים אחרי התנהלותה, תבין לפחות 50% מהמהות של שוק ההון בכלל ושל הבורסה לניירות ערך בפרט. ובנינו, זה בהחלט המקום שבו תרצה להשקיע.

באתר הזה תלמד מה לעשות כשגורם מסוים – ובמיוחד גורם פיננסי בעל אינטרסים – מציע לך להשקיע בקרן כזו. האם זהו צעד נבון? האם השקעת הכסף שלך בקרן נאמנות היא הדבר הנכון לעשות ברגעים אלו? ומה בכלל האינטרסים של אותו גוף? מדוע הוא מציע דווקא קרן נאמנות כזו ולא אחרת?

חשוב שתבין: אנחנו מוקפים בקרנות נאמנות. בישראל לבדה פועלות כיום מעל 700 קרנות נאמנות, כשהיקף המסחר (בהן בלבד) מגיע לעשרות ומאות מיליארדי שקלים. נכון, אתה עדיין לא יודע מה זה באמת אומר, אבל כל אחד יכול להבין שמדובר בנפח פעילות אדיר.

האתר הזה יכלול בעיקר מידע כללי וחשוב מאוד למשקיע המתחיל, וגם לזה שיצא לדרך לא מכבר. כאן נספר לכם על סוגי קרנות הנאמנות, על אפיקי ההשקעה הקיימים בשוק ואלו המומלצים ביותר, ננסה לסייע לך בבחירה נכונה של קרן נאמנות ואפילו נספר על מניות, אגרות חוב ושאר מונחים מהעולם הגדול.

לאחר שתבקר באתר הזה, תוכל סוף סוף לדעת מה הם כל אותן מילים שונות ומשונות שאתה שומע, בעיקר סביב המדור הכלכלי במהדורת החדשות. מלבד ההיכרות המקיפה עם קרנות נאמנות, תוכל למפות באופן כללי את שוק ההון, להבין אילו גורמים פועלים בו ולגלות, אולי לראשונה בחייך, מה קורה עם הכסף שלך. לא שווה? שווה, ואפילו משתלם.